-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні (Система плазмової обробки поверхні «Piko»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007246-a
Завершена
2 376 080.00
UAH без ПДВ
Номер:
792f73f6495e4a54848545163ddbef63
Внутрішній номер закупівлі:
30240528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007246-a
Замовник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Галина Іванівна +380445255575 galina.ook@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 376 080.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару здійснюється Замовником на підставі видаткової накладної за фактом доставки Товару, але не пізніше 10 робочих днів після доставки
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система плазмової обробки поверхні «Piko»
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІКЛАБГРУПА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38576300
-
Контактна особа:
Литвиненко Юлія Миколаївна 0673234718
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Березняківська, будинок 29
Ціна пропозиції
2 376 080.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ca66fd8d49684a6a863ad12d8e71fcbb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007246-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІКЛАБГРУПА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38576300
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Березняківська, будинок 29
Номер договору:
129/4-26
Сума договору:
2 376 080.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.11.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний