-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015: 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні (Система плазмової обробки поверхні «Piko»)
Оголошено тендер
2 376 080.00
UAH
Номер:
338ad82b87b04a11a35e2924834e146c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008650-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 376 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні (Система плазмової обробки поверхні «Piko»)
Примітки:
Закупівля без використання електронної системи закупівель (відміна закупівлі в системі PROZORRO UA-2026-08-07-011737-a з підстави через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різні
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 14:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Система плазмової обробки поверхні «Piko»
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд (Інші джерела)
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума2 376 080.00 UAH