-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дослідницькі послуги (Підготовка тестового матеріалу для міжлабораторних порівнянь результатів випробувань та надання аналізу результатів випробувань)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007163-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:00)
15 866.78
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
32
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
721fd4ff19fe4dac90a9054101000b1c
Внутрішній номер закупівлі:
30240452
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007163-a
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00712108
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ЮХИМА СІЦІНСЬКОГО будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Буняк +380382640229 law.khmrdl@gmail.com http://khmrdldpss.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73110000-6 Дослідницькі послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 866.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:43 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:43 - 08.09.2026 15:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:43 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 866.78 Дослідницькі послуги (Підготовка тестового матеріалу для міжлабораторних порівнянь результатів випробувань та надання аналізу результатів випробувань)