-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дослідницькі послуги (Підготовка тестового матеріалу для міжлабораторних порівнянь результатів випробувань та надання аналізу результатів випробувань)
Оголошено тендер
19 040.14
UAH
Номер:
6a74e0d175a5495792031a6563b124a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008626-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ХМЕЛЬНИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00712108
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ЮХИМА СІЦІНСЬКОГО будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00712108
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ЮХИМА СІЦІНСЬКОГО будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 040.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дослідницькі послуги (Підготовка тестового матеріалу для міжлабораторних порівнянь результатів випробувань та надання аналізу результатів випробувань)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
73110000-6 Дослідницькі послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Проведення міжлабораторних порівнянь випробувань/Визначення вмісту крохмалю у ковбасних виробах
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Проведення міжлабораторних порівнянь випробувань/Визначення загального вмісту нітриту в м’ясі та м’ясних продуктах
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Проведення міжлабораторних порівнянь випробувань/Визначення масової частки хлористого натрію в м’ясі та м’ясних продуктах
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Проведення міжлабораторних порівнянь випробувань/ Визначення масової частки кісткових включень в ковбасних виробах
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Проведення міжлабораторних порівнянь випробувань/ Визначення масової частки вологи в м’ясі та м’ясних продуктах
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Участь в міжлабораторному раунді: «Дослідження риби за мікробіологічними показниками: Vibrio parahaemolyticus сульфітредукуючі Clostridium spp»
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДжерело фінансування загальний та спеціальний фонд ( 0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів)
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума19 040.14 UAH