• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пристрої ПТР 10/63-5-У1 (з боковим приводом)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

50 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
50
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 10d9a662c30b4fd583d5d08648ada711
Внутрішній номер закупівлі: 30240443
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007141-a   
Замовник: ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua https://www.roe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:42 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:42 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:42 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 000.00 Пристрої ПТР 10/63-5-У1 (з боковим приводом)