-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пристрої ПТР 10/63-5-У1 (з боковим приводом)
Оголошено тендер
60 000.00
UAH
Номер:
8589c9e6c3e04547a11832e25f791d18
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008164-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пристрої ПТР 10/63-5-У1 (з боковим приводом)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів
Дата опублікування:
31.08.2026 14:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума60 000.00 UAH