• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

42630000-1 - Металообробні верстати Прес гідравлічний 50т односторонньої дії для опресування лінійної арматури в комплекті з гідравлічною насосною станцією та матрицями

Більш детальна інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, викладена у тендерній документації.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)

222 600.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
18
год
50
хв
24
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5bd5044060db4b3ca935cb48374443c6
Внутрішній номер закупівлі: 30240437
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007146-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Бобрик Наталія Олександрівна 380676837219 Bobryk.NO@ua.energy
Класифікатор ДК 021:2015: 42630000-1 Металообробні верстатиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 222 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:42 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:42 - 11.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:42 - 08.09.2026 00:00
Аукціон: з 14.09.2026 12:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴222 600.00 42630000-1 - Металообробні верстати Прес гідравлічний 50т односторонньої дії для опресування лінійної арматури в комплекті з гідравлічною насосною станцією та матрицями