-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прес гідравлічний 50т односторонньої дії для опресування лінійної арматури в комплекті з гідравлічною насосною станцією та матрицями
Оголошено тендер
267 120.00
UAH
Номер:
c55ac87911d54d029743d5f845fe3fc9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007713-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
267 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Прес гідравлічний 50т односторонньої дії для опресування лінійної арматури в комплекті з гідравлічною насосною станцією та матрицями
Примітки:
01-293445-26
Уповноважена особа – Пугач А.І.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42630000-1 Металообробні верстати
Дата опублікування:
31.08.2026 14:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума267 120.00 UAH