-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичний фармацевтичний холодильник код- 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023- 17156 — Фармацевтичний холодильник, код НК 031:2024: Z121701 – Рефрижератори для банків крові)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007044-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
168 224.30
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
21
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
dc8a4491d8734397afffbcb0c8aa2b84
Внутрішній номер закупівлі:
30240330
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007044-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26191575
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дяченко Олена Миколаївна 380459761331 diachenkoelena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
168 224.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:39 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:39 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:39 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴168 224.30 Медичний фармацевтичний холодильник