-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичний фармацевтичний холодильник код- 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023- 17156 — Фармацевтичний холодильник, код НК 031:2024: Z121701 – Рефрижератори для банків крові)
Оголошено тендер
180 000.00
UAH
Номер:
f22348b507b349f58a1fdfc6337c5ec9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007575-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26191575
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26191575
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичний фармацевтичний холодильник код- 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023- 17156 — Фармацевтичний холодильник, код НК 031:2024: Z121701 – Рефрижератори для банків крові)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 13:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7670 - Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання
Адміністративно-територіальна класифікаціяІрпінь
Сума180 000.00 UAH