-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вживаний спеціальний вантажний автомобіль ЗІЛ-131, тип/виконання «Буровий-С», з установленою буровою установкою УРБ-2А-2, повнопривідний, призначений для виконання бурових робіт або еквівалент (Код ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007029-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
830 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
14
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5d1a10f15a254ce3ab882162161dad1b
Внутрішній номер закупівлі:
30240326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007029-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЬЯНС" ВЕРТІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38314371
-
Адреса:
16624, Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, село Вертіївка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Котенко +380686462823 kp_alyans@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
830 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:38 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:38 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:38 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴830 000.00 Вживаний спеціальний вантажний автомобіль ЗІЛ-131, тип/виконання «Буровий-С», з установленою буровою установкою УРБ-2А-2, повнопривідний, призначений для виконання бурових робіт або еквівалент (Код ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби)