-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вживаний спеціальний вантажний автомобіль ЗІЛ-131, тип/виконання «Буровий-С», з установленою буровою установкою УРБ-2А-2, повнопривідний, призначений для виконання бурових робіт або еквівалент (Код ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби)
Оголошено тендер
996 000.00
UAH
Номер:
961fb9d63dc6461c980e12a087a374f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008465-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЬЯНС" ВЕРТІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38314371
-
Адреса:
16624, Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, село Вертіївка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЬЯНС" ВЕРТІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38314371
-
Адреса:
16624, Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, село Вертіївка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
996 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вживаний спеціальний вантажний автомобіль ЗІЛ-131, тип/виконання «Буровий-С», з установленою буровою установкою УРБ-2А-2, повнопривідний, призначений для виконання бурових робіт або еквівалент (Код ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Дата опублікування:
31.08.2026 14:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума996 000.00 UAH