-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007021-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу ТД_Послуга з лікування та її додатки, що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
310 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
09
хв
32
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
15b5754a91fb4b74b51ebcdbb2d0dfe6
Внутрішній номер закупівлі:
30240311
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007021-a
Замовник:
ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВЕРХІВЦЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44159186
-
Адреса:
51660, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхівцеве, вул.Центральна, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Шпанько +380667585108 ekaterinamarmys@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
310 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:38 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:38 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:38 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴310 833.33 Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)