• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)

Оголошено тендер

373 500.00 UAH
Номер: 76910e60a9ca417cbf053a0288203ddb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-007651-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВЕРХІВЦЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВЕРХІВЦЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 373 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Примітки: Вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування: 28.08.2026 13:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3140 - Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)
Адміністративно-територіальна класифікаціяВерхівцеве
Сума373 500.00 UAH