-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Навчальне приладдя та обладнання для створення освітнього простору в межах реформи «Нова українська школа»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006935-a
Співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 00:00)
817 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
23
год
22
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d60abc45b6134dce9d36499e3e008be1
Внутрішній номер закупівлі:
30240231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006935-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43922034
-
Адреса:
20001, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, місто Христинівка, вул.Соборна, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Максимчук +380680508633 xrrvo@ukr.net https://vokmshr.wixsite.com/my-site
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
817 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:52 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:52 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:52 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴817 333.33 Навчальне приладдя та обладнання для створення освітнього простору в межах реформи «Нова українська школа»