• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Навчальне приладдя та обладнання для створення освітнього простору в межах реформи «Нова українська школа»

Оголошено тендер

980 800.00 UAH
Номер: a5da5f0da2d344b290b0cd1ea0330543
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-005238-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 980 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Навчальне приладдя та обладнання для створення освітнього простору в межах реформи «Нова українська школа»
Примітки: Cпівфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 12:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Набір моделей атомів зі стержнями для складання моделей молекул (роздатковий) тип 2
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Набір моделей атомів зі стержнями для складання моделей молекул (роздатковий) тип 1
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 15 штука
Період постачання (не задано)
Колекція "Метали і сплави"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Колекція "Нафта і продукти її переробки"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Колекція "Пластмаси"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Колекція "Каучуки"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Колекція "Волокна"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Колекція "Кам'яне вугілля та продукти його переробки"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Колекція "Скло та вироби зі скла"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Колекція "Мінерали та гірські породи"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Колекція "Корисні копалини"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Реактиви "Кислоти"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Реактиви "Метали"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Реактиви "Неметали"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Реактиви "Оксиди"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Реактиви "Основи"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Реактиви "Органічні сполуки"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Набір хімічний лабораторний (Мікроскопія)
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Датчики для цифрового вимірювального комплексу для кабінету хімії тип 1
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Набір хімічний лабораторний (базовий)
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 6 штука
Період постачання (не задано)
Набір хімічний лабораторний тип 3
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Модель демонстраційна кристалічної ґратки "Алмаз"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Модель демонстраційна кристалічної ґратки "Графіт"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Модель демонстраційна кристалічної ґратки "NaCl"
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Набір хімічний лабораторний (Електрохімія)
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Датчики для цифрового вимірювального комплексу для кабінету хімії тип 2
Код ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВК 0611184 «Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам»
Код класифікації видатківКПК-2026:2211850 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума882 720.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0611183 «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяХристинівка
Сума98 080.00 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: 130426-84C9B64C
Назва проєкту: Створення освітнього простору у межах реформи “Нова українська школа”- Христинівська територіальна громада Черкаської області
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-130426-84C9B64C