• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту системи підігріву води в плавальному басейні Комунального закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацької спортивної школи № 7» Криворізької міської ради за адресою: м.Кривий Ріг, вул. Володимира Черкасова, буд. 10Б

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 095 350.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
32
хв
44
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: fccce1539709471d85b188c65eb77d4c
Внутрішній номер закупівлі: 30240217
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006929-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Тернівської районної у місті ради
Контактна особа: Ірина Мальченко +380979408173 malchenkoirina@ukr.net http://ternivo.dnepredu.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 095 350.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:35 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:35 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:35 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 095 350.00 Послуги з поточного ремонту системи підігріву води в плавальному басейні Комунального закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацької спортивної школи № 7» Криворізької міської ради за адресою: м.Кривий Ріг, вул. Володимира Черкасова, буд. 10Б