• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту системи підігріву води в плавальному басейні Комунального закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацької спортивної школи № 7» Криворізької міської ради за адресою: м.Кривий Ріг, вул. Володимира Черкасова, буд. 10Б

Оголошено тендер

1 314 420.00 UAH
Номер: 737cf5804fa4484b98d34bb086173c25
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-008360-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти виконавчого комітету Тернівської районної у місті ради
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Тернівської районної у місті ради
Очікувана вартість: 1 314 420.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту системи підігріву води в плавальному басейні Комунального закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацької спортивної школи № 7» Криворізької міської ради за адресою: м.Кривий Ріг, вул. Володимира Черкасова, буд. 10Б
Примітки: Місцезнаходження замовника - 50079, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, вулиця Басараб Ольги 75 Категорія Замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування зазначені у п.1 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Закупівля здійснюється у відповідності до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»,(зі змінами) а також з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів від 09.06.2021 року №590 "Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану" зі змінами. Мова, якою повинні готуватися пропозиції: українська. Надання забезпечення пропозиції не вимагається; надання забезпечення виконання договору про закупівлю не вимагається
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 14:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описдод.кошти зг. дов. від 19.08.2026р № 1421
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума1 314 420.00 UAH