-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій (зокрема вивіз сміття) – збирання та перевезення (вивезення) непобутового сміття на прибудинкових територіях закладів освіти Покровського району, в тому числі опалого листя, змету, гілля
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006877-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
439 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
05
хв
36
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ce3e2b5b93a14a4087ca00d59626b471
Внутрішній номер закупівлі:
30240164
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006877-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142282
-
Адреса:
50014, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Костя Гордієнка, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тарасюк Інна Вікторівна 380671331746 jovtnvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
439 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:33 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:33 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:33 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴439 500.00 Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій (зокрема вивіз сміття) – збирання та перевезення (вивезення) непобутового сміття на прибудинкових територіях закладів освіти Покровського району, в тому числі опалого листя, змету, гілля