• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій (зокрема вивіз сміття) – збирання та перевезення (вивезення) непобутового сміття на прибудинкових територіях закладів освіти Покровського району, в тому числі опалого листя, змету, гілля

Оголошено тендер

527 400.00 UAH
Номер: f11113187f3d41df8aa296e54de10539
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-008207-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
Очікувана вартість: 527 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій (зокрема вивіз сміття) – збирання та перевезення (вивезення) непобутового сміття на прибудинкових територіях закладів освіти Покровського району, в тому числі опалого листя, змету, гілля
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 14:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума527 400.00 UAH