• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля «Skoda»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)

265 081.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
10
хв
47
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 49a8d1d953ff4dcba6f4b5fbdfcd4041
Внутрішній номер закупівлі: 30240160
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006871-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Костюк Анна Михайлівна 380372541881 anna.kostiuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 265 081.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:33 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:33 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:33 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴265 081.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля «Skoda»