• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля «Skoda»

Оголошено тендер

318 097.20 UAH
Номер: 6484494fad194ef68f0754ce3dfdc3bb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-008309-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 318 097.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля «Skoda»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 31.08.2026 14:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума318 097.20 UAH