-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні шини
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006798-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
354 786.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
21
год
09
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c0ced2ccb19d46c7a1c088ba43451a4e
Внутрішній номер закупівлі:
30240088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006798-a
Замовник:
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321736
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Трофіменко Антон Миколайович 380683285659 fortna35@yahoo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35420000-4 Частини транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
354 786.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:30 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:30 - 08.09.2026 14:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:30 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴354 786.00 Автомобільні шини