• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автомобільні шини

Оголошено тендер

354 786.00 UAH
Номер: dd047563e73c4d20bfd016d97bae4bc8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-006920-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
Замовник: Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
Очікувана вартість: 354 786.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобільні шини
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35420000-4 Частини транспортних засобів військового призначення
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 31.08.2026 13:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума354 786.00 UAH