• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту газового котла Baxi Slim HPS 1.99 в Уманській філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою м. Умань, вул. Чорновола, 35 за кодом ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)

14 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
06
хв
25
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c40760eba9c24e519a40539f0c911e94
Внутрішній номер закупівлі: 30240076
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006789-a   
Замовник: ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Контактна особа: Віталій Никопаненко +380633527436 nikoponenko@ckocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 14 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:30 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:30 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:30 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 000.00 Послуги з ремонту газового котла Baxi Slim HPS 1.99 в Уманській філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою м. Умань, вул. Чорновола, 35 за кодом ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки