• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту газового котла Baxi Slim HPS 1.99 в Уманській філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою м. Умань, вул. Чорновола, 35 за кодом ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

Оголошено тендер

16 800.00 UAH
Номер: 1e1e0b9e044d415083fff7cf76fcb03e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-002266-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Замовник: ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Очікувана вартість: 16 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту газового котла Baxi Slim HPS 1.99 в Уманській філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою м. Умань, вул. Чорновола, 35 за кодом ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Примітки: Замовник: 1.1. Найменування: Черкаський обласний центр зайнятості 1.2. Ідентифікаційний код: 02771598 1.3. Місцезнаходження: Україна, 18008 , місто Черкаси, вулиця Володимира Ложешнікова, 56. 1.4. Категорія Замовника: підприємства,установи, організації, зазначені в пункті 2 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі". ЗАКУПІВЛЯ ПРОВОДИТЬСЯ В МЕЖАХ КОШТОРИСУ НА 2026 РІК
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 10:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
ОписКошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття
Сума16 800.00 UAH