-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адаптації сайту Музею під захід (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006765-a
Завершена
16 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
fbaebeff5fdb4a009027934adbe1411e
Внутрішній номер закупівлі:
30240052
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006765-a
Замовник:
Національний музей народної архітектури та побуту України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03922125
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, вул. Тронька академіка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Вячеслав Володимирович 380445945819 s.lasyuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
17.08.2026 Замовником було оголошено закупівлю про Послуги з адаптації сайту Музею під захід (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»), 72410000-7 Послуги провайдерів за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», закупівля зареєстрована за номером UA-2026-08-17-010639-a. Проте дана закупівля не відбулась через неподання жодної тендерної пропозиції.
Відповідно до п.п. 6 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом
Очікувана вартість:
16 666.67 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з адаптації сайту Музею під захід (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 04.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Гарапач Дар'я Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3198019002
-
Контактна особа:
Гарапач Дар'я Олександрівна 380688839180 bservice.web.studio@gmail.com
-
Адреса:
09401, Україна, Київська область, с. Ставище, вул. Героїв України, буд. 8
Ціна пропозиції
16 666.67 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
888f0659258e4183a4e218cca3241159
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006765-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Гарапач Дар'я Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3198019002
-
Адреса:
09401, Україна, Київська область, с. Ставище, вул. Героїв України, буд. 8
Номер договору:
116/26
Сума договору:
16 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 13:30
Статус:
Підписаний