-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з адаптації сайту Музею під захід (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
Оголошено тендер
16 666.67
UAH
Номер:
723825c4958d40259e612e9fb28c5f70
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008166-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Національний музей народної архітектури та побуту України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03922125
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, вул. Тронька академіка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний музей народної архітектури та побуту України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03922125
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, вул. Тронька академіка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
16 666.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з адаптації сайту Музею під захід (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
31.08.2026 14:19
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
17.08.2026 Замовником було оголошено закупівлю про Послуги з адаптації сайту Музею під захід (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»), 72410000-7 Послуги провайдерів за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», закупівля зареєстрована за номером UA-2026-08-17-010639-a. Проте дана закупівля не відбулась через неподання жодної тендерної пропозиції. Відповідно до п.п. 6 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом
-
Дата публікації:
31.08.2026 14:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:3801190 - Забезпечення діяльності національних музеїв, національних і державних бібліотек та культурно-просвітницьких центрів
Сума16 666.67 UAH