• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування екскаваторів JCB JS-200W

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

78 475.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
11
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: af28e724dd3a4311ac97df50488aed54
Внутрішній номер закупівлі: 30239952
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006662-a   
Замовник: Військова частина 9971
Контактна особа: Бурдейна Наталія 380994698503 NMBurdeina@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 78 475.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:25 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴78 475.00 Послуги з технічного обслуговування екскаваторів JCB JS-200W