-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування екскаваторів JCB JS-200W
Оголошено тендер
94 170.00
UAH
Номер:
a1280ff8cdde42e3af7c0fe17c665989
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007622-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 9971
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321661
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 9971
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321661
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
94 170.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування екскаваторів JCB JS-200W
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:00
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Службова записка №06.2/72865/26-Вн від 31.08.2026
-
Дата публікації:
31.08.2026 14:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума94 170.00 UAH