-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини Візок ручний двоколісний вантажний
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006644-a
Інформація, що вимагається пунктами 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
13 658.34
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
19
год
11
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b9be72c3d1b3477d888801d59c37cf86
Внутрішній номер закупівлі:
30239944
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006644-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Свірський Євген Олександрович 380442383348 Svirskyi.YO@ua.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 658.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:24 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 658.34 Візок ручний двоколісний вантажний