• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Візок ручний двоколісний вантажний

Оголошено тендер

16 390.01 UAH
Номер: bf669238ecbc4384af3f90f2a7fe0880
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-007115-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 16 390.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Візок ручний двоколісний вантажний
Примітки: 01-285554-26, Уповноважена особа – Майдан Д.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини
Дата опублікування: 31.08.2026 13:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума16 390.01 UAH