-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт кабінету-лабораторії біології Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області по створенню сучасного освітнього простору за адресою: Сумська область, Сумський район, місто Лебедин, вулиця Героїв Майдану, будинок 18»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006623-a
Оцінка тендерних пропозицій проводиться без урахування податку на додану вартість
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
600 545.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
20
хв
54
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d86d563823eb483a8defab55a0723ccd
Внутрішній номер закупівлі:
30239916
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006623-a
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22594129
-
Адреса:
42200, Україна, Сумська область, місто Лебедин, площа Соборна, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталіна Семенко +380544522646 goronolebedyn@gmail.com http://lebosvita.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
600 545.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:24 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 545.33 ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт кабінету-лабораторії біології Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області по створенню сучасного освітнього простору за адресою: Сумська область, Сумський район, місто Лебедин, вулиця Героїв Майдану, будинок 18»