• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт кабінету-лабораторії біології Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області по створенню сучасного освітнього простору за адресою: Сумська область, Сумський район, місто Лебедин, вулиця Героїв Майдану, будинок 18»

Оголошено тендер

720 654.40 UAH
Номер: e9de2d3b38ac41b19d084925a493cfe6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-007928-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради
Очікувана вартість: 720 654.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт кабінету-лабораторії біології Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області по створенню сучасного освітнього простору за адресою: Сумська область, Сумський район, місто Лебедин, вулиця Героїв Майдану, будинок 18»
Примітки: згідно рішення сесії Лебединської міської ради від 13.08.2026 № 2098-МР - виділено додаткові кошти в сумі 720 654,40 грн Очікувана вартість предмета закупівлі зазначається в річному плані закупівель з урахуванням податку на додану вартість так, як операція з постачання такого предмета закупівлі підлягає оподаткуванню податком на додану вартість відповідно до законодавства.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 14:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛебединська
Сума720 654.40 UAH