• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

666 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
20
хв
50
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 30ddcb4e95e643708072cb527066a2a5
Внутрішній номер закупівлі: 30239892
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006610-a   
Замовник: Хворостівський ліцей Вишнівської сільської ради
Контактна особа: Янюк Олена 0680118558 khvorostiv_shkola@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 666 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:23 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:23 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:23 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴666 666.67 Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100