-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100
Оголошено тендер
800 000.00
UAH
Номер:
842c1848e23f43c594d2ccfd551354cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008151-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Хворостівський ліцей Вишнівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21732569
-
Адреса:
44344, Україна, Волинська область, Любомльський р-н, село Хворостів, вул.Дружби, будинок 185а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Хворостівський ліцей Вишнівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21732569
-
Контактна особа:
Янюк Олена 0680118558 khvorostiv_shkola@ukr.net
-
Адреса:
44344, Україна, Волинська область, Любомльський р-н, село Хворостів, вул.Дружби, будинок 185а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
31.08.2026 14:18
Дата модифікації:
31.08.2026 14:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100
Кількість
80 тонна
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВишнівська
Сума800 000.00 UAH