-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів) Послуги з поточного ремонту службового автотранспорту
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006541-a
Спеціальний фонд (Усатово)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
249 759.21
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
10
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3e5497cf40f74a1e8db9b681c6abb58e
Внутрішній номер закупівлі:
30239834
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006541-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Анна Вікторова +380487794669 anna_viktorova96@ukr.net https://od.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
249 759.21 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:20 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:20 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:20 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 759.21 ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів) Послуги з поточного ремонту службового автотранспорту