-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів) Послуги з поточного ремонту службового автотранспорту
Оголошено тендер
299 711.05
UAH
Номер:
74eac4c430234b61a8f81a488bea4f9c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005748-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
299 711.05 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів) Послуги з поточного ремонту службового автотранспорту
Примітки:
Спеціальний фонд (Усатово)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 12:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту службового автомобіля марки TOYOTA PRIUS; Кузов № (VIN):JTDKN36U105617089; Рік випуску: 2013, р/н 162302
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з поточного ремонту службового автомобіля марки Renault Sandero; Кузов № (VIN):VF15SRCLC58282600; Рік випуску: 2017, р/н 161536
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд (Усатово)
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума299 711.05 UAH