• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (Комплект меблів для теоретичного кабінету географії. Комплект меблів для теоретичного кабінету з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету фізики та лаборантської кімнати з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету з STEM та лаборантської кімнати з STEM. Комплект меблів для теоретичного кабінету математики. Комплект меблів для теоретичного кабінету біології та хімії. Комплект меблів для лабораторного кабінету з біології та лаборантської кімнати з біології. Комплект меблів для лабораторного кабінету з хімії та лаборантської кімнати з хімії)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)

2 556 800.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
40
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 81f81c4eee6547c69d1d9e14204cc64b
Внутрішній номер закупівлі: 30239782
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006482-a   
Замовник: Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 23"
Контактна особа: Станіслав Цапенко +380432569737 stanislav-tsapenko.23@ukr.net http://sch23.edu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 556 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:18 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:18 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:18 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 556 800.00 код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (Комплект меблів для теоретичного кабінету географії. Комплект меблів для теоретичного кабінету з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету фізики та лаборантської кімнати з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету з STEM та лаборантської кімнати з STEM. Комплект меблів для теоретичного кабінету математики. Комплект меблів для теоретичного кабінету біології та хімії. Комплект меблів для лабораторного кабінету з біології та лаборантської кімнати з біології. Комплект меблів для лабораторного кабінету з хімії та лаборантської кімнати з хімії)