• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (Комплект меблів для теоретичного кабінету географії. Комплект меблів для теоретичного кабінету з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету фізики та лаборантської кімнати з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету з STEM та лаборантської кімнати з STEM. Комплект меблів для теоретичного кабінету математики. Комплект меблів для теоретичного кабінету біології та хімії. Комплект меблів для лабораторного кабінету з біології та лаборантської кімнати з біології. Комплект меблів для лабораторного кабінету з хімії та лаборантської кімнати з хімії)

Оголошено тендер

3 068 160.00 UAH
Номер: cc3e17cdab3b43ebba218616511a407c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-007489-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 23"
Замовник: Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 23"
Очікувана вартість: 3 068 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (Комплект меблів для теоретичного кабінету географії. Комплект меблів для теоретичного кабінету з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету фізики та лаборантської кімнати з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету з STEM та лаборантської кімнати з STEM. Комплект меблів для теоретичного кабінету математики. Комплект меблів для теоретичного кабінету біології та хімії. Комплект меблів для лабораторного кабінету з біології та лаборантської кімнати з біології. Комплект меблів для лабораторного кабінету з хімії та лаборантської кімнати з хімії)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 13:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКласифікатор ТПКВКМБ - 0611276 Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) з урахуванням залишків на створення сучасного освітнього простору
Код класифікації видатківКПК-2026:2211190 - Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума2 761 344.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКласифікатор КАТОТТГ-UA05020030010063857 Вінниця; Класифікатор ТПКВКМБ - 0611275 Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) з урахуванням залишків, на створення сучасного освітнього простору
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1275 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінниця
Сума306 816.00 UAH