-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насосна станція з ємністю, за кодом ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006348-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
17 027.78
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
10
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
35f532da17c74bef85f24d9afc18df15
Внутрішній номер закупівлі:
30239640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006348-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35099609
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. ПРОМИСЛОВА, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Малий +380960227433 a.malyi@dsns.gov.ua http://zt.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 027.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:13 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:13 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:13 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 027.78 Насосна станція з ємністю, за кодом ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори.