• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Насосна станція з ємністю, за кодом ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори.

Оголошено тендер

20 433.33 UAH
Номер: be43f23a18534afa9edfec15d779381a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-007850-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 20 433.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Насосна станція з ємністю, за кодом ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 14:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Насосна станція
Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Ємність для води
Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума20 433.33 UAH