-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
39150000-8 Меблі та приспособи різні (Гардероб з шафами для документів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006339-a
Гардероб з шафами для документів, для потреб Апарата управління ПАТ "Центренерго". Кількість: 5 шт
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 21:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 21:00)
92 690.90
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
03
год
38
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
99b567e727784e6fb04311a584718ae3
Внутрішній номер закупівлі:
30239623
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006339-a
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, смт Козин, Обухівський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дронь Олена Анатоліївна 380443640245 olena.dron@centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
92 690.90 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:12 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:12 - 08.09.2026 21:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:12 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴92 690.90 Гардероб з шафами для документів (Додаток №3 до Тендерної документації)