-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гардероб з шафами для документів
Оголошено тендер
111 229.12
UAH
Номер:
68ffdedee65e4500aa1527271a9b3b82
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-004797-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
111 229.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гардероб з шафами для документів
Примітки:
Апарат управління
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
Дата опублікування:
19.08.2026 11:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума111 229.12 UAH