-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Об'єднання та спільна переобробка сейсмічних досліджень 3D виконаних в різні роки та їх комплексування з сейсмічними даними 2D отриманими на Дашавському ПСГ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006313-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)
2 975 033.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
20
год
37
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7fc07f1f75224f8f9f55af12107705ab
Внутрішній номер закупівлі:
30239610
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006313-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Недял Дмитро Анатолійович 380444612251 nedial-da@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 975 033.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:12 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:12 - 09.09.2026 14:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:12 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 11:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 975 033.33 Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Об'єднання та спільна переобробка сейсмічних досліджень 3D виконаних в різні роки та їх комплексування з сейсмічними даними 2D отриманими на Дашавському ПСГ)