-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Об'єднання та спільна переобробка сейсмічних досліджень 3D виконаних в різні роки та їх комплексування з сейсмічними даними 2D отриманими на Дашавському ПСГ
Оголошено тендер
3 570 040.00
UAH
Номер:
d2566362856f422ba338dc5b0fcf9d15
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-05-004612-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 570 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Об'єднання та спільна переобробка сейсмічних досліджень 3D виконаних в різні роки та їх комплексування з сейсмічними даними 2D отриманими на Дашавському ПСГ
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Дата опублікування:
05.12.2025 10:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 570 040.00 UAH