-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільний пасажирський підйомник - код ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006266-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
285 680.82
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
37
хв
40
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ff95fa254b784dac93cb826ec81a272f
Внутрішній номер закупівлі:
30239564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006266-a
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Янко Богдан Зіновійович 380505243246 BYanko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
285 680.82 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:09 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:09 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:09 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴285 680.82 Автомобільний пасажирський підйомник - код ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання