-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільний пасажирський підйомник - код ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено тендер
342 816.98
UAH
Номер:
4c7058eb9223452aaad154db72616eae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-011862-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
342 816.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільний пасажирський підйомник - код ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.08.2026 15:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума342 816.98 UAH