• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

КОД ДК 021:2015 45450000-6 - ІНШІ ЗАВЕРШАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ (ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ФАСАДУ ВИРОБНИЧОГО КОРПУСУ ЛІТ.Л-4 ЗА АДРЕСОЮ: М. ДНІПРО, ВУЛ. ТРОЇЦЬКА, 21А)

К О М У Н А Л Ь Н Е ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, місцезнаходження Замовника: 49001, м.Дніпро, вул.Троїцька, 21А, Категорія Замовника - юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, згідно п.4 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)

8 982 456.37 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
15
хв
58
сек
Гарантія - 200 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ed98c0c64d5c462eaa826b0849c0c1e9
Внутрішній номер закупівлі: 30239394
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006096-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Дмитро Максимович Мороз 7199360 dmdnipro@ukr.net http://vodokanal.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 982 456.37 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:02 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:02 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:02 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 982 456.37 КОД ДК 021:2015 45450000-6 - ІНШІ ЗАВЕРШАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ (ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ФАСАДУ ВИРОБНИЧОГО КОРПУСУ ЛІТ.Л-4 ЗА АДРЕСОЮ: М. ДНІПРО, ВУЛ. ТРОЇЦЬКА, 21А)