• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

КОД ДК 021:2015 45450000-6 - ІНШІ ЗАВЕРШАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ (ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ФАСАДУ ВИРОБНИЧОГО КОРПУСУ ЛІТ.Л-4 ЗА АДРЕСОЮ: М. ДНІПРО, ВУЛ. ТРОЇЦЬКА, 21А)

Оголошено тендер

10 778 947.64 UAH
Номер: cd2992b3244f44ef8f206874fbb2206d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-006560-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 10 778 947.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: КОД ДК 021:2015 45450000-6 - ІНШІ ЗАВЕРШАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ (ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ФАСАДУ ВИРОБНИЧОГО КОРПУСУ ЛІТ.Л-4 ЗА АДРЕСОЮ: М. ДНІПРО, ВУЛ. ТРОЇЦЬКА, 21А)
Примітки: М і с ц е з н а х о д ж е н н я Замовника: 49001, м.Дніпро, вул. Троїцька, 21А, категорія Замовника - юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, згідно з п.4 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування: 31.08.2026 13:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 778 947.64 UAH